Джерело Безперебійного живлення ДБЖ Інвертор Volt Polska Sinus Pro 500E для котла

Джерела аварійного живлення VOLT SINUS PRO призначені для безперебійного живлення систем центрального опалення, комп'ютерів, серверів, комп'ютерних комплектів, автоматичних воріт, засобів автоматизації, електроінструментів і т.д. Джерела живлення серії SINUS PRO - це лінійні інтерактивні пристрої. Тому полярність вихідної напруги можна змінювати при переході на живлення від акумулятора.VOLT POLSKA Sinus Pro 500E також призначений для перетворення постійної напруги акумулятора 12 В в змінну напругу 230 В 50 Гц.Sinus Pro 500E має металевий корпус та чистий синусоїдальний вихід і може живити циркуляційні насоси з роторами на постійних магнітах і частотних перетворювачах. Він також забезпечує аварійне живлення та заряджання акумуляторів в особливо критичних випадках. Номінальна потужність перетворювача становить 350 Вт, а пікова - 500 Вт.
Перетворювач має:
Захист від перевантаження
Захист від короткого замикання
Захист від низької напруги акумулятора (в таких випадках пристрій автоматично вимикається).
Тип: Лінійно-інтерактивний ДБЖ
Тип виконання: класичний (tower)
Технічні параметри
Потужність повна, В · А: 500
Потужність активна, Вт: 350
Мінімальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 162
Максимальна вхідна напруга без переходу на батарею, В: 290
Заявлена форма вихідної напруги: Апроксимована синусоїда
Номінальне значення вихідної напруги, В: 230
Час переходу на батарею, мс: 3
Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв: немає даних
Кількість виходів (навантаження/фільтр): 2/0
Тип виходів (навантаження/фільтр): 2хSchuko / -
Додатковий фільтр: немає
Батарея
Напруга вбудованого акумулятора, В: 12
Місткість вбудованого акумулятора, А*г: 9
Кількість вбудованих акумуляторів: 1
Час заряду батарей, год: 5
Керування
Інтерфейс комунікації з ПК: USB
Фізичні параметри
Розмір, мм: 142х101х297
Вага, кг: 4,9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал і пластик, Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Мінімальна вхідна напруга | 162 В |
| Максимальна вхідна напруга | 290 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Час зарядки | 5 годин |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
- Ціна: 5 550 ₴
